KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN

Misting Pazar

08 Mar Sisleme Nozulu Nedir ?
megamist 0 854
Öncelikle sisleme olayını bilmeliyiz. Sisleme olayı suyun belli bir basınç ile pulvarize edilmesidir. Bu pulvarize işlemindeki ilk elemanlardan biri nozuldur. Peki nozul nedir ? Nozul , tam anlamıyla ..
29 Mar Sisleme Sistemi Nedir ? Nasıl Çalışır ?
megamist 0 449
Sisleme Sistemleri Nedir?Sisleme Sistemi, kısa zaman içerisinde ortam serinletmesi için kullanılan ve serada bulunan bitkinin ihtiyacı olan nemin sağlanması amacıyla kullanılan sistemdir. Seralarda bi..
29 Mar Açık Alan Serinletme Sistemleri
megamist 0 386
Açık Alan Serinletme ve Soğutma Sistemi Nedir?Açık Alan Serinletme ve Soğutma Sistemleri, işletmeler tarafından yaz aylarında tercih edilir. Bu sistemlerin kullanım amacı, kullanıldığı alanda 10 ile 2..
09 Mar Nem Nedir ? Nemlendirme nedir ?
megamist 0 378
Nem Nedir?Havanın içinde taşıdığı su buharına nem, havanın su buharıyla olan oranına ise nem oranı denmektedir. Havanın taşıdığı su buharının kütlesine mutlak nem, havanın taşıdığı su buharının ise ha..
11 Mar Nemlendirme Sistemi
megamist 0 370
Nemlendirme Sistemleri Nedir?Nemlendirme Sistemleri, kapalı alanlarda ihtiyaç duyulan nem oranını belli bir seviyede tutmak amaçlı kullanılır. Nemlendirme sistemleri kurulduktan sonra hiçbir müdahaley..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)